سوالی دارید ? مطرح بفرمایید
شنبه تا پنج شنبه 11:30الی 16
تهران،میرداماد،میدان مادر
09222096127

شرایط استفاده

شرایط استفاده

همه کاربرانی که به سن قانونی رسیده‌اند، برای استفاده از خدمات ارز اول باید در این سایت ثبت نام کرده و با ارائه تصویر اسناد سجلی، هویت خود را تایید کنند.

با توجه به نوسانات بالای نرخ بیت کوین و سایر ارزهای رمزپایه، پیش از خرید به دقت بررسی‌های خود را انجام دهید زیرا امکان استرداد یا تعویض ارز مجازی میسر نیست.

ارز اول تنها تسهیل کننده خدمات خرید و فروش بیت کوین است و نمی‌تواند تضمینی از بابت سود و زیان احتمالی افراد روی بیت کوین و دیگر ارزهای رمزپایه ارائه دهد.

ارز اول این حق را برای خود محفوظ می‌داند که با توجه به ماهیت تغییرپذیری لحظه‌ای و دائمی بیت کوین و سایر ارزهای رمزپایه، که یکی از ویژگی‌های ذاتی این بازار است، بدون اطلاع قبلی مشتریان، قیمت‌های خرید و فروش را با توجه به شرایط فعلی و در لحظه بازار، اصلاح نماید. همچنین ممکن است کارمزد خدمات ارز اول  بدون اعلام قبلی تغییر کند. ارز اول می‌کوشد همیشه منافع مشتریان خود را در نظر بگیرد و سرویس‌های ارزشمند را به آنها ارائه کند؛ اما در هر حال نمی‌تواند منافع تجاری خود را نادیده بگیرد.

کلیه تراکنش‌های مالی کاربر باید با مشخصات فردی خودش انجام شود و کاربران اجازه ندارند تا از حساب بانکی افراد دیگر برای این منظور استفاده کنند. در صورت مشاهده این امر، ارز اول این حق را برای خود محفوظ می‌داند تا مبالغ مربوطه را ضبط کند.

کلیه سفارش‌های خرید بیت کوین و ارزهای رمزپایه باید با اتصال اصلی اینترنت صورت بگیرد و استفاده از هرگونه ابزار تغییر آی‌پی یا وی‌پی‌ان غیرمجاز است.

ارز اول این حق را برای خود محفوظ می‌داند تا در هر زمان و در صورت نیاز مدارک شناسایی و هویتی را از کاربر درخواست کند. این مدارک ممکن است شامل کارت ملی، شناسنامه، تلفن ثابت، قبض تلفن، نشانی محل سکونت و باشد اما لزوما به این موارد محدود نیست. در صورت عدم همکاری کاربران، ارز اول این حق را برای خود محفوظ می‌داند تا مبالغ مربوطه را ضبط کند و دسترسی کاربر را محدود کند.

کلیه کاربران می‌بایست پیش از خرید و پرداخت ریالی دستورالعمل‌ها و راهنماهای خرید را به دقت مطالعه کرده و سپس سفارش خرید خود را انجام دهند.

در صورتی که سفارشی به صورت ناقص ثبت شود یا مشکلی در انجام آن باشد موضوع از طریق ایمیل/تلفن به کاربر اطلاع داده می‌شود و کاربر موظف است طی بازه ۴۸ ساعت موضوع را رسیدگی کرده و پاسخ دهد.

در صورتی که پس از انجام پرداخت به هر دلیل آن پرداخت برگشت زده شود یا مشکل از سمت مقصد باشد، مبلغ بازگشتی پس از کسر هزینه‌های احتمالی نهایتا طی یک هفته به مشتری عودت داده می‌شود.

در صورت اختلال در سیستم بانکی، ارز اول مسئول نیست و تا وجه موردنظر را دریافت نکند نمی‌تواند اکانت شما را شارژ و به شما اجازه‌ی خرید دهد. معمولا در چنین مواردی، سیستم بانکی پول را به صورت خودکار به حساب فرد مسترد می‌کند، پس جای نگرانی وجود ندارد.

برخی از ارزها در همان لحظه‌ای که پرداخت را انجام می‌دهید، برای شما ارسال می‌شود؛ اما برای بعضی دیگر از ارزها این امکان وجود ندارد و این فرایند باید توسط کارشناس‌های فروش ارز اول صورت بگیرد. زمان قرارگرفتن ارز در ولت شما وابسته به نوع ارز، شلوغی شبکه و برخی عوامل فنی دیگر متفاوت است، اما تلاش ما تحویل در اسرع وقت است.

تمامی مسئولیت اشتباه وارد کردن اطلاعات و آدرس کیف پول (ولت) بر عهده خریدار است. در صورتی که آدرس ولت خود را اشتباه وارد کنید، پول شما از بین خواهد رفت و امکان بازگشت وجه وجود ندارد.

هنگامی که کاربر در ارز اول ثبت نام کرده و از خدمات آن استفاده می‌کند به معنی پذیرش تمام قوانین و مقررات مربوط به شرایط استفاده و رفع مسئولیت و دیگر قوانین و مقررات مربوطه است. کاربر مسئول اجرای تمام تعهدات این قرارداد و همچنین رعایت تمام قوانین و مقررات وضع شده است.

ارز اول این حق را برای خود محفوظ می‌داند که در هر زمان و بدون اطلاع قبلی متن قوانین و مقررات را تغییر دهد، هرچند این تغییرات از طریق ایمیل یا درج خبر در سایت به اطلاع کاربران خواهد رسید؛ به هر حال کاربران موظف هستند به طور دوره‌ای این صفحه را بررسی کنند.

 

 آخرین بروزرسانی: اردیبهشت 1397

logo5.png
ارز اول با تجربه فراوان در زمینه خرید و فروش ارزهای دیجیتال ، همواره با بهترین قیمت ها و سریعترین تراکنش ها پاسخگوی نیاز شما خواهد بود.

تماس با ما

آدرس : تهران، میرداماد، میدان مادر

ایمیل : info@arzaval.com

 

 

شبکه های اجتماعی

 

تمام حقوق برای سایت ارز اول محفوظ میباشد.